2023
OKUL MAÇLARI-YALOVA
08-09 Nisan 2023 tarihlerinde Yalova ilinde Okul Maçları düzenlenecektir. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü talebine istinaden görevlendirilen hakemler....
Not: Müsabakada görevli hakemler katılım durumlarını belirtmek için aşağıdaki formu doldurmaları gerekmektedir.
*Katılım sağlayan veya sağlayamayan herkesin formu ivedilikle doldurması rica olunur.
S | ADI SOYADI | BÖLGESİ | LİSANSI |
1 | CEMİL ÇAKIR | BURSA | U.ARASI |
2 | YAŞAR COŞKUN | KOCAELİ | U.ARASI |
3 | RAMAZAN ERDOĞAN | BURSA | U.ARASI |
4 | OYA KÜÇÜKATEŞ KARAKUŞ | KOCAELİ | U.ARASI |
5 | ELMAS KAYMAZ | İZMİR | U.ARASI |
6 | İSMAİL BAYAZIT | İSTANBUL | U.ARASI |
7 | SİNAN ŞİŞMAN | ANKARA | U.ARASI |
8 | FERHAT DİLEK | İSTANBUL | U.ARASI |
9 | ERDOĞAN ÇAKICI | İSTANBUL | U.ARASI |
10 | YILMAZ TAŞKIN | İSTANBUL | U.ARASI |
11 | HAMİT ÖZCAN | İSTANBUL | U.ARASI |
12 | ŞERAFETTİN ILIK | İZMİR | U.ARASI |
13 | MURAT SİS | İZMİR | U.ARASI |
14 | İLKER ARSLANTAŞ | KIRKLARELİ | U.ARASI |
15 | DİNÇER EKİNCİ | KOCAELİ | U.ARASI |
16 | MEHMET ERDİNÇ ÇELİK | KOCAELİ | U.ARASI |
17 | İLKER ÖMÜRLÜ | KOCAELİ | U.ARASI |
18 | NİHAL FİDAN | SAKARYA | U.ARASI |
19 | RAFET METİN ÇETİNKAYA | YALOVA | U.ARASI |
20 | AHMET ÖZÜDOĞRU | ADIYAMAN | MİLLİ |
21 | FATİH İZGİ | ANKARA | MİLLİ |
22 | BÜLENT YEŞİL | ANKARA | MİLLİ |
23 | MELEK ŞEN ÇENGEL | BİLECİK | MİLLİ |
24 | ÖZGÜR UĞUR EROĞLU | BİLECİK | MİLLİ |
25 | HAVVA BAYAZIT | İSTANBUL | MİLLİ |
26 | MURAT ARSLANPENÇE | İSTANBUL | MİLLİ |
27 | MÜSLÜM YETİŞOĞLU | İSTANBUL | MİLLİ |
28 | ELİF SARI | İSTANBUL | MİLLİ |
29 | ARZU ZEYBEKLER | İZMİR | MİLLİ |
30 | FATMA ERCİYAS | İZMİR | MİLLİ |
31 | SÜMEYYE ILIK | İZMİR | MİLLİ |
32 | TOLGA EROL | KOCAELİ | MİLLİ |
33 | ENES TOPALOĞLU | SAKARYA | MİLLİ |
34 | MUZAFFER TALHA BEŞBADEM | SAKARYA | MİLLİ |
35 | OĞUZHAN SEYMEN | SAKARYA | MİLLİ |
36 | HATİCE DÖLEK | TEKİRDAĞ | MİLLİ |
37 | GÜNER ÖZTÜRK | YALOVA | MİLLİ |
38 | SÜLEYMAN IŞILDAK | YALOVA | MİLLİ |
39 | MUSTAFA ÇALKIN | DENİZLİ | MİLLİ |
40 | AYNUR BAYHAR | DENİZLİ | MİLLİ |
41 | ENES AKYILDIZ | DENİZLİ | MİLLİ |
42 | RABİA YILDIRIM | DENİZLİ | BÖLGE |
43 | NACİYE HASYILMAZ | DENİZLİ | BÖLGE |
44 | SERVET ONUR DEVECİ | HATAY | BÖLGE |
45 | ESMANUR SÖĞÜTLÜ | BURSA | ADAY |
46 | SEMANUR BÜTÜN | BURSA | ADAY |
47 | SEMİH SAKİ SAĞ | İZMİR | ADAY |
ORGANİZASYON GÖREVLİLERİ | ||
S | ADI SOYADI | BÖLGE |
1 | ŞİNASİ ERSUZ | İSTANBUL |
2 | AYSUN KEZBAN ANT | ANKARA |
3 | KENAN ANT | ANKARA |
4 | MUHAMMET ALİ DELİOĞLU | YALOVA |
5 | SEVİNÇ HÜNER | YALOVA |
6 | TAHA DİNÇ | YALOVA |
7 | MEHTAP KORKMAZ | YALOVA |