2023
TÜRKİYE ÜMİT GENÇ VE U21 KARATE ŞAMPİYONASI BAŞLADI
Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonası yoğun katılımla bugün başladı.
01-06 Kasım 2023 tarihlerinde Balıkesir Karesi Şehit Turgut Solak Spor Salonunda gerçekleşecek olan Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonası yoğun katılımla bugün başladı.
İlk gün müsabaka sonuçları:
47 Kilo Bayan Ümitler
🥇Beyza Akkaya
🥈Sümeyye İvgin
🥉Hatice Naz Yüksel
🥉Nisa Nur Yüksel
54 Kilo Bayan Ümitler
🥇Nehir Kılıç
🥈Nisanur Çakır
🥉Berrak Nur Şahin
🥉Duru Azra Türkmen
61 Kilo Bayan Ümitler
🥇Alara Akbaş
🥈Duru Fidan
🥉Mesude Yalın
🥉Beyza Nur Kahya
+68 Kilo Bayan Ümitler
🥇İrem Naz Dibi
🥈Zehra Açıkgöz
🥉Naz Bakaç
🥉Melike İşçi
52 Kilo Erkek Ümitler
🥇Efe Kakış
🥈Erdal Tutkun
🥉Kerem Yaray
🥉Erkan Akköse
57 Kilo Erkek Ümitler
🥇Caner Atış
🥈Muhammedali Tomurcuk
🥉Muhammed Mehdi Yüreğiçatal
🥉Batuhan Efe Beyazıt
İkinci gün müsabaka sonuçları:
48 Kilo Bayan Gençler
🥇Eylül Tekcan
🥈Seha Betül Kılıç
🥉Arzu Şen
🥉Defne Eda Yıldırım
53 Kilo Bayan Gençler
🥇Buse Kılıç
🥈Hira Nur Temizel
🥉Ayşenur Bekler
🥉Elif Şişmanoğlu
59 Kilo Bayan Gençler
🥇Eşem Sude Tural
🥈Liva Saraçoğlu
🥉Betül Zehra Kara
🥉Berra Demirtürk
66 Kilo Bayan Gençler
🥇İklim Şevval Kalpaklı
🥈Armina Erkan
🥉Huri Gül Temizel
🥉Melisa Kurdoğlu
+66 Kilo Bayan Gençler
🥇Eylül Büyükaşık
🥈İlayda Ayşe Kurdoğlu
🥉Sude Kaçar
🥉Zeynep Söylemez
63 Kilo Erkek Ümitler
🥇Kağan Aslan
🥈Hamza Yılmaz
🥉Tunahan Çayan
🥉Tuna Bayram Bolat
70 Kilo Erkek Ümitler
🥇Muhammet Emir Altın
🥈Özgür Çağan Ergöz
🥉Osman Burak Keleş
🥉Ali Yasin Özmen
+70 Kilo Erkek Ümitler
🥇Efe Sağdıç
🥈Yağızcan Uzer
🥉Kayra Yağlı
🥉Yiğit Ali Çetinkaya
Üçüncü gün müsabaka sonuçları:
55 Kilo Erkek Gençler
🥇Muhammet Safa Yılmaz
🥈Hüseyin Yücel
🥉Mehmet Yürekli
🥉Yusuf Baştaş
61 Kilo Erkek Gençler
🥇Savaş Öğüş
🥈Muhammed Hamza Onur Yazıcı
🥉Bayram Anıl Eser
🥉Ahmet Yiğit Halıcı
68 Kilo Erkek Gençler
🥇Boran Günel
🥈Yaşar Emre Görür
🥉Mustafa İslam Oğrağlı
🥉İsmet Ensar Kabaoğlu
76 Kilo Erkek Gençler
🥇Süleyman Aydemir
🥈Emirhan Egin
🥉Mahmut Şimşek
🥉Faruk Zeytinci
+76 Kilo Erkek Gençler
🥇Yusuf Eren Temizel
🥈Berkalp Kahya
🥉Onur Kahrama
🥉Mehmet Tuğrul Aydın
Döndüncü gün müsabaka sonuçları:
50 Kilo Bayan U21
🥇Rabia Çalış
🥈Müşerref Özdemir
🥉Zeynep Akkaya
🥉Fatma Akyüz
55 Kilo Bayan U21
🥇Serra Nur Çevikdal
🥈Kevser Koparan
🥉Buse Kaya
🥉Aysima Hatice Kurt
61 Kilo Bayan U21
🥇Sena Kızılaslan
🥈Gizem Öztürk
🥉Nursena Atıcı
🥉Merve Ertuğ
68 Kilo Bayan U21
🥇Sudenur Aksoy
🥈Gülçin Akyıldız
🥉Zişan Gürsoy
🥉Melike Esma Kılıç
+68 Kilo Bayan U21
🥇Zeyna Gaballa
🥈Elif Güneş
🥉Hayrunnisa Genç
🥉Elif Güven
60 Kilo Erkek U21
🥇Mert Halıcı
🥈Abdulsamet Köse
🥉Arif Buğdaycı
🥉Nuri Kılıç
67 Kilo Erkek U21
🥇Ekrem Ömer Gül
🥈Yusuf Can Tatar
🥉Yusuf Kılıç
🥉Emirhan Uygun
75 Kilo Erkek U21
🥇Muhammet Halit Ulukök
🥈Kadir Kaan Bekler
🥉Yasin Uçar
🥉Ömer Faruk Yürür
84 Kilo Erkek U21
🥇Can Yiğit
🥈Mustafa Aydemir
🥉Rahman Emirhan Özüdoğru
🥉Hayri Eren Erdoğan
+84 Kilo Erkek U21
🥇Kadir Furkan Genç
🥈Ayberk Ay
🥉Umut Eren Gündoğ
🥉Ümit Ercan
Beşinci gün müsabaka sonuçları:
Kata Erkek Ümitler
🥇Tarık Koç
🥈Yunus Efdal Varol
🥉Aziz Doğan
🥉Onur Ege Kerimoğlu
Kata Erkek Gençler
🥇Muammer Çağlar
🥈Yusuf Eymen Yağcıoğlu
🥉Muhammed Efe Yurtseven
🥉Mustafa Akgül
Kata Erkek U21
🥇Furkan Kaynar
🥈Ali Efe Akbaba
🥉Resul Berkcan Kılıç
🥉Enes Saad
Kata Bayan Ümitler
🥇Simay Aydın
🥈Deniz Bozan
🥉Berin Nil Yüksek
🥉Zeynep Eroğlu
Kata Bayan Gençler
🥇Elif Karaboğa
🥈Esma Sıla Evsan
🥉Tuğçe Bilginsoy
🥉Feyza Nur Aktaş
Kata Bayan U21
🥇Damla Su Türemen
🥈Hayrulnisa Çiğirdik
🥉Şule Azra Akbulut
🥉Menekşe Vardar